Blog

6 informácií o bedňových uzáveroch, ktoré vám pomôžu v rozhodovaní

6 informácií o bedňových uzáveroch, ktoré vám pomôžu v rozhodovaní

Ak máte motorku a ALU kufry, určite ste už riešili ich uzamykanie v podobe bedňových uzáverov. No i ako firma oceníte dodávateľa s kvalitnými zámkami na prepravky. Pre zákazníkov sú tieto produkty nenahraditeľné najmä pre kvalitu kombinovanú s dostupnou cenou.

Skutočne, bedňové uzávery sa využívajú všade tam, kde je potrebné čo najlepšie skĺbiť cenu a funkčnosť produktu. Pre príjemnejšie rozhodovanie vám ponúkame prehľad toho, čo nájdete v balíku s bedňovými uzávermi od našej firmy.

1.   Na aký materiál sa môžete spoľahnúť?

Najčastejšie sú bedňové uzávery vyhotovené z ocele a antikoru (nerezovej ocele). Iné druhy materiálov sú pri tomto produkte zanedbateľné. Na povrchovú úpravu pri oceli sa používa zinok. Pri nerezovej oceli je povrch hladký.

Odolnosť, antikoróznosť a iné vlastnosti vyššej kvality spĺňa najmä nerezová oceľ alebo inak povedané antikor. Naše bedňové uzávery vyrobené z tejto ocele patria do triedy AISI 304. Je to veľmi často využívaný druh ocele, ktorý je posilnený najmä prvkami chróm a nikel, a preto sa zaraďuje medzi austenitické chrómniklové nehrdzavejúce ocele.

2. Veľkosti a prispôsobenie bedňových uzáverov

Bedňové uzávery môžeme rozdeliť na rôzne druhy – rotačné, nastaviteľné, uzamykateľné či neuzamykateľné. Každý z uzáverov môže mať rôznu veľkosť. Čo je však veľkou výhodou, niektoré z nich sa dajú nastaviť podľa vašich parametrov. Ich presné rozmery a iné technické špecifiká si môžete pozrieť v našom katalógu v časti o bedňových uzáveroch.

pinet

3. S kľúčom alebo bez

Sortiment je rozdelený na uzávery s využitím kľúča a na tie, ktoré nie sú uzamykateľné. Ak potrebujete poradiť, sme vám k dispozícii.

4. Potrebujem poradiť alebo vyplniť objednávku

Ak si nie ste istí vhodnosťou či veľkosťou vybraného typu bedňového uzávera, bez váhania nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom. Keď však už máte vyhliadnutý konkrétny produkt, vyplňte objednávkový formulár na našej stránke. Taktiež nám môžete objednávku nahlásiť telefonicky.

5. Keď budete odoberať bedňové uzávery od nás, tak…

  • máte záruku, že produkty sú od jedného z najväčších výrobcov uzamykacích doplnkov,
  • dostanete ich v krátkom čase,
  • máte našu plnú zákaznícku podporu,
  • prípadné reklamácie vyriešime promptne,
  • vieme vám zabezpečiť pravidelné dodávky väčšieho objemu.
  • a to je len niekoľko z výhod, ktoré vám bedňové uzávery prinesú. Najlepšie bude, ak ich vyskúšate sami. 🙂

Kto sme a čo všetko ponúkame

Spoločnosť Setro pôsobí na trhu od roku 2001 ako dodávateľ priemyselných zámkov, kovaní a tesnení. Od roku 2007 rozšírila sortiment o plynové vzpery od špičkového francúzskeho výrobcu BertholdMarx.

 

Klavírové pánty a uzamykacie mechanizmy sú zárukou kvality od francúzskej firmy Pinet a sortiment priemyselného uzamykania a tesnení od nemeckého výrobcu Dirak.

Kontaktujte nás

v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

KONTAKT

telefónne číslo: 048 / 414 45 19
mobilné číslo: +421 905 491 510
e-mail: setro@setro.sk

ADRESA

setro, s.r.o.
Majerska cesta 30A
974 01 BANSKÁ BYSTRICA