Blog

Ako vylepšiť priemyselné produkty pomocou produktov od SETRO?

Ako vylepšiť priemyselné produkty pomocou produktov od SETRO?

Mnohé priemyselné produkty a stroje vyžadujú vysokú kvalitu jednotlivých súčiastok. Najmä v strojárskom priemysle sa očakáva stálosť a spoľahlivosť materiálov, no túto vlastnosť ocenia aj výrobcovia v potravinárskom priemysle. Čo všetko dokážete „vylepšiť“ s produktmi z našej ponuky?

Špeciálny uzáver pre každú situáciu.

Uzávery Dirak ponúkajú široké možnosti uzatvárania od rôznych štandardných uzáverov až po systémy určené pre špeciálne aplikácie. Väčšinu uzáverov z našej ponuky dodávame v prevedení, s ktorým ho dokážete namontovať aj bez použitia náradia. V ponuke sú, samozrejme, rôzne nastavenia a materiálové vyhotovenia. Všetky podrobné informácie nájdete v katalógu.

Držadlá od A po Z

Takmer každý manipulovateľný predmet potrebuje úchyt, ktorý nám dovolí predmet presúvať či stabilizovať. Na tento účel slúžia držadlá, ktoré sú optimalizované pre široké využitie. V ponuke nájdete opäť držadlá pre strojárenský ťažký priemysel, ale i pre potravinársku a medicínsku techniku.

Otočné i tyčové zámky

Uzatváracie a uzamykacie mechanizmy sú nevyhnutné takmer v každom odvetví. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti vibráciám a sú v ponuke z rôznych moderných zliatin. Tieto zámky sa dajú kombinovať navzájom, s výklopnými pákami a ponúkajú možnosti viacbodového uzamykania.

Aké sú alternatívy?

Všetky spomínané produkty sú nahraditeľné. Bez problémov zoženiete podobné, ale i identické súčiastky, no ich cena bude len o niečo nižšia a kvalita neporovnateľne slabšia. Uzávery a pánty sa často vyrábajú aj z plastov, ktoré sú možno vhodné pre použitie na výrobu kancelárskych stoličiek, no ani zďaleka nespĺňajú normy vyžadované v priemyselných odvetviach.

Kvalita drobných súčiastok rozhoduje o celkovom stave konečného produktu. Nerobte si zlé meno kvôli kazovosti výrobkov a opatrite ich spoľahlivým hardwareom.

Kontaktujte nás

v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

KONTAKT

telefónne číslo: 048 / 414 45 19
mobilné číslo: +421 905 491 510
e-mail: setro@setro.sk

ADRESA

setro, s.r.o.
Majerska cesta 30A
974 01 BANSKÁ BYSTRICA