Blog

Smart zámok na dvere: Výhody moderného zabezpečenia

Smart zámok na dvere: Výhody moderného zabezpečenia

Vo svete dnešných technológií začínajú byť kľúče prežitkom a na uzamykanie domov, bytov, garáží či prístreškov čoraz viac využívame smart zariadenia. V článku rozoberieme, aké sú výhody SMART zámkov, ako ich spravovať či to, prečo sú v súčasnosti skvelým riešením bezpečnosti, nielen, domov.

Aké sú výhody SMART zámkov?

Elektronické smart uzamykania z ponuky setro ponúkajú množstvo výhod. Okrem toho, že nemusíte nosiť pri sebe nespratný zväzok kľúčov, môžete bez problémov menežovať prístup aj pre rodinných príslušníkov, známych alebo nájomcov. 

V našej ponuke nájdete uzamykania do nových dverí, ktoré ponúkame aj s kompatibilnými vložkami do dverí. Okrem toho ponúkame aj kľučky, ktorými môžete hravo nahradiť aj pôvodné existujúce kľúčové uzamykanie. 

Pohodlný a flexibilný spôsob spravovania prístupu

Výhodou elektronických SMART uzamykaní je ich variabilita. Tieto zariadenia môžete otvárať napríklad:

  • odtlačkami prstov (ku každému zámku je možné nahrať až 100 rôznych odtlačkov prstov), 
  • aplikáciou, 
  • PIN kódom,
  • RFID kartami,
  • kľúčenkami (s frekvenciou 13,54MHz) .

V prípade, keď zlyhajú všetky predchádzajúce pokusy, zámok je možné otvoriť aj mechanicky pomocou kľúča, ktorý je súčasťou balenia.

SMART zámky pre vnútorné aj vonkajšie prostredie

Všetky naše SMART zámky sú určené ako do interiéru, tak aj do exteriéru, keďže majú požadované krytie pred vodouinými vonkajšími vplyvmi

Zámky poháňajú bežne dostupné batérie, ktoré sú jednoducho vymeniteľné v prípade, keď sa už vybíjajú. Stav batérií je takisto veľmi jednoduché zistiť v aplikácii SMART LIFE, ktorá je voľne dostupná pre ANDROID aj iOS. 

Jednoduché ovládanie a kontrola v jednej aplikácii

Zámky sa do aplikácie načítavajú a následne sa v nej ovládajú vďaka rozhraniu bluetooth. Okrem prideľovania prístupov, samotného otvárania zámku, overovania stavu batérie vieme v aplikácii vidieť aj to, kto a kedy tento zámok naposledy otvoril.

V prípade nutnosti ovládania zámku „na diaľku“ vieme takéto ovládanie vyriešiť kompatibilnou GATEAWAY bránou z našej ponuky. 

GATEWAY brána je malé zariadenie, ktoré musí byť umiestnené a zapojené do elektrickej zásuvky niekde v blízkosti zámku. Táto brána musí byť pripojená na WIFI, vďaka ktorej s ňou viete komunikovať a so zámkom je spojená prostredníctvom rozhrania bluetooth.

Kontaktujte nás

v případě otázek nás neváhejte kontaktovat

KONTAKT

telefonní číslo:048 / 414 45 19
mobilní číslo:+421 905 491 510
e-mail:setro@setro.sk

ADRESA

setro, s.r.o.
Majerska cesta 30A
974 01 BANSKÁ BYSTRICA
Slovensko