Blog

Jednoduchá, odolná, bezproblémová. Zoznámte sa so SNAP LINE technológiou

Jednoduchá, odolná, bezproblémová. Zoznámte sa so SNAP LINE technológiou

SNAP LINE technológia je moderná náhrada zaužívaného spojovacieho materiálu. Aj keď sú skrutky a matice overované po dobu viac ako 200 rokov, niekedy úplne nevyhovujú modernej dobe.

se

Prečo by nás mala SNAP LINE technológia zaujímať?

Táto technológia ukotvenia v sebe spája estetiku, spoľahlivosť a inováciu. Najzásadnejšou výhodou je pevná a rýchla inštalácia. Jednoduchá demontáž vám šikovne ušetrí čas pri údržbe alebo opravách. Spolu vám technológia SNAP LINE môže ušetriť až 90 % času oproti použitiu klasického spojovacieho materiálu.

Zastaranosť skrutiek sa prejavuje najmä pri opotrebení. Neustále doťahovanie povoleného spojovacieho materiálu môže človeka poriadne otráviť. SNAP LINE technológia je odolná voči vibráciám a extrémnym záťažiam a takmer nepodlieha opotrebeniu.

Ako to funguje?

SNAP LINE technológia je založená na dômyselnom dizajne zamykania, ktorý drží dva klinovité výbežky spolu s pružinou. Tieto výbežky sa počas inštalácie posúvajú a na konci sa „zakliknú“. Vzniká tak bezpečný a odolný spoj.

Ako sa dá SNAP LINE technológia prakticky využiť?

Táto technológia sa dá využiť takmer všade. Jej kvalitu potvrdzuje napríklad využitie v železničných zámkoch a železničných bezpečnostných zariadeniach. To vyžaduje veľmi silné materiály s vysokou odolnosťou voči vibráciám.
Ďalej sa SNAP LINE technológia využíva v bodových zámkoch, pákových mechanizmoch, káblovom vedení, rukovätiach alebo uzamykaní tyčovými zámkami.

Kde sa dá SNAP LINE zohnať?

Spoločnosť Setro pôsobí na trhu od roku 2001 v oblasti dodávania uzamykacích systémov, priemyselných závesov a tesnení. Postupne k jej sortimentu pribudli plynové vzpery, ktoré dodáva zákazníkom presne na mieru.

Výrobcom technológie SNAP LINE je nemecká značka Dirak, ktorá kladie veľký dôraz na vysokú kvalitu a enviromentálne šetrné postupy pri výrobe. Neváhajte a vyskúšajte túto technológiu ihneď.

 

Kontaktujte nás

v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

KONTAKT

telefónne číslo: 048 / 414 45 19
mobilné číslo: +421 905 491 510
e-mail: setro@setro.sk

ADRESA

setro, s.r.o.
Majerska cesta 30A
974 01 BANSKÁ BYSTRICA