Blog

Nevyznáte sa v produktoch od Setro? Radi vám poradíme

Nevyznáte sa v produktoch od Setro? Radi vám poradíme

Na trhu pôsobíme úspešne už 15 rokov a za ten čas sa ponuka nášho sortimentu rozrástla o množstvo nových produktov. Rozumieme, že nie je jednoduché sa v nich zorientovať. Preto vám radi poradíme.

Náš sortiment v skratke

Našou doménou sú plynové vzpery v rôznych typoch a prevedeniach, vyrábané špičkovou technológiou od certifikovaného výrobcu firmy Berthold Max. V našej ponuke nájdete obrovský sortiment produktov a doplnkov:

Ďalej ponúkame priemyselné uzamykania, tyčové zámky, držadlá, tesnenia a závesy v rôznych materiálových vyhotoveniach od firmy Dirak (Nemecko). Tie sa ďalej delia napríklad na

V ponuke máme aj klavírové závesy, držadlá, teleskopické podpery, priemyselné uzamykania a to všetko v rôznych materiálových vyhotoveniach od firmy Pinet (Francúzsko). Nájdete medzi nimi

Ako posledné ponúkame aj tlakové adaptéry a príslušenstvo od spoločnosti WEH (Nemecko).

Nechajte si poradiť

Ku každej kategórii máme na stiahnutie podrobný katalóg so všetkými informáciami, schémami a potrebnými technickými detailami, ktoré potrebujete pre správny výber.

Keďže si ale niektoré výrobky môžu byť veľmi podobné, či mať na výber viac ako 10 variantov, je dobré si nechať poradiť.

Naši predajcovia sú špeciálne školení, aby sa vedeli spýtať na všetky potrebné informácie a následne pomohli vybrať ten správny produkt pre každého klienta. Profesionalita, prozákaznícky  prístup a dodanie kvalitného produktu načas sú pre nás veľmi dôležité.

Kontaktujte nás

v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

KONTAKT

telefónne číslo: 048 / 414 45 19
mobilné číslo: +421 905 491 510
e-mail: setro@setro.sk

ADRESA

setro, s.r.o.
Majerska cesta 30A
974 01 BANSKÁ BYSTRICA