Blog

Otváranie zámkov na diaľku: Aké máte možnosti?

Otváranie zámkov na diaľku: Aké máte možnosti?

Otváranie zámkov na diaľku je v dobe moderných a inteligentných technológií čoraz populárnejšie. Spoločnosť SETRO má svoje zastúpenie aj v tomto segmente. Rozmýšľate nad kúpou zámkov na diaľku? Prezradíme vám, aké máte možnosti.

V našom portfóliu môžete nájsť viacero zámkov, ktoré sa dajú otvárať na diaľku. Všetky z nich sú z produktovej rady miniK. Najpoužívanejším je model miniK 10 hopinlock.

miniK 10 hopinlock

Tento zámok je určený na diaľkovú správu ľubovoľného počtu zámkov prostredníctvom aplikácie Hopinlock manager, ktorý je kompatibilný so zariadeniami s operačným systémom Android a, samozrejme, aj s iOS. 

Zámok je určený pre uzamykanie a následnú správu skríň alebo skriniek s citlivými údajmi. Uplatnenie nájde aj vtedy, keď je ich odomykanie podmienené kontrolou (serverové skrine, podnikové prezliekarne, školské alebo univerzitné skrinky, skrinky v nemocniciach, bezpečnostne skrinky, skrinky na zbrane a pod.). Nie je však určený na vstupné alebo vchodové dvere.

Spoznajte výhody Hopinlock managera

Hopinlock manager je bezpečná platforma pre používateľov na správu hopinlock zámkov, ktorí sú zodpovední za zámky alebo skrinky v spoločnostiach. Zodpovedná osoba môže vďaka aplikácii otvárať zámky, meniť hlavné alebo servisné heslo zámku, ako aj meniť kľúčové parametre zámku ľahko a bezpečne pomocou mobilného zariadenia. 

O všetkých zmenách v nastavení zámku môže byť osoba informovaná aj pomocou SMS. Otváranie tohto zámku „na diaľku“ je možné takým spôsobom, že manažér, ktorý je zodpovedný za správu zámkov a nie je prítomný v spoločnosti, zadá úlohu pre zámok pomocou Hopinlock manažéra, ktorá sa prenesie do podnikového zariadenia s operačným systémom Android alebo iOS (toto zariadenie je nastavené len na výkon zadaných úloh a nie je možné, aby čokoľvek v nastaveniach zámkov menil – okrem zadaných úloh). 

Pracovník, ktorý má aktuálne prístup k tomuto zariadeniu, jednoduchým priložením tabletu alebo smartfónu k zámku, úlohu vykoná (v zariadení môže byť zadaných ľubovoľný počet úloh pre ľubovoľný počet zámkov – po priložení k jednotlivému zámku sa vykoná len úloha, ktorá je zadaná pre ten daný zámok).

Okrem ovládania zámku pomocou mobilného zariadenia alebo tabletu je k dispozícii aj klávesnica priamo na zámku, ktorou je tento zámok plnohodnotne ovládateľný. Zámok je možné chrániť trojstupňovo na základe hlavného, servisného a obslužného hesla. 

Riešenie chráni životné prostredie

Zámok miniK 10 hopinlock je vyvinutý tak, aby čo najviac chránil životné prostredie. Jeho batéria dosahuje výdrž až do 10 rokov (výdrž batérie je, samozrejme, priamo úmerná počtu zapnutých funkcií zámku). Vďaka svojej váhe 70,4 gramov, konštrukčnej kompaktnosti a funkčnej výbave je miniK10 hopinlock bezkonkurenčný v segmente elektronických zámkov. 

V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom výberu zámkov na diaľku, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radi vám poradíme.

Kontaktujte nás

v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

KONTAKT

telefónne číslo:048 / 414 45 19
mobilné číslo:+421 905 491 510
e-mail:setro@setro.sk

ADRESA

setro, s.r.o.
Majerska cesta 30A
974 01 BANSKÁ BYSTRICA