Blog

SETRO a WEH: Udržte tlak pod kontrolou

SETRO a WEH: Udržte tlak pod kontrolou

Spoločnosť SETRO sa hrdo pýši aj spoluprácou s ďalšou firmou, ktorá vyrába špecifické produkty pre priemyselnú výrobu. Po plynových vzperách, pántoch, kovaniach a tesneniach prichádzajú na rad tlakové adaptéry WEH.

Kvalita je stále na prvom mieste

Spoločnosť WEH sme si vybrali ako výhradného dodávateľa tlakových adaptérov, ktoré nachádzajú široké využitie v ťažkom priemysle. Strojársky alebo automobilový priemysel sa bez týchto súčiastok nezaobídu a celý proces výroby jednotlivých komponentov závisí práve od kvality spomínaných adaptérov.

Široké spektrum produktov

Do našej ponuky sme zaradili obrovské množstvo produktov, z ktorých si vyberie pravdepodobne každý. Či už vyrábate stroje, ktoré majú za úlohu pracovať s vysokým tlakom kvapalín alebo plynov alebo zvažujete výmenu adaptérov na starších zariadeniach, z katalógu si určite vyberiete rozmer, aký potrebujete.

Pracujeme pod tlakom

Všetky produkty v našej ponuke musia vydržať namáhavú prácu pod tlakom. Tlakové adaptéry do tejto rodiny bez problémov zapadnú. V ponuke nájdete aj potrebné príslušenstvo a všetky informácie ohľadom adaptérov.

Napíšte nám

Máte záujem o nákup alebo pravidelný odber tlakových adaptérov? Neváhajte nás kontaktovať. Radi zodpovieme všetky vaše otázky a pomôžeme vám s výberom jednotlivých produktov pre vašu výrobu.

Kontaktujte nás

v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

KONTAKT

telefónne číslo: 048 / 414 45 19
mobilné číslo: +421 905 491 510
e-mail: setro@setro.sk

ADRESA

setro, s.r.o.
Majerska cesta 30A
974 01 BANSKÁ BYSTRICA